make a site for free

Predsedníctvo CHEM

"Ahoj, volám sa Marek a študujem na našej fakulte odbor chémia, medicínska chémia a chemické materiály, skrátene CHEMAT. Ako predseda sa snažím o to aby sme v CHEM-e pracovali ako jeden tím. Zároveň navonok reprezentujem CHEM a jeho záujmy pri rôznych príležitostiach. Ak máš záujem sa k nám pridať alebo máš nápad ako pomôcť našej fakulte napredovať, neváhaj ma kontaktovať."

Marek K.
Predseda

"Ahoj, volám sa Dominika a som podpredsedníčka v našom študentskom spolku CHEM. Momentálne študujem na odbore CHEMAT. V CHEM-e mám za úlohu pomáhať nášmu predsedovi a pre členov organizujem stretnutia."

Dominika R.
Podpredsedníčka

"Ahoj! Volám sa Zuz a som tajomníčka pre koordináciu projektov. Mojou úlohou je dohliadať na všetky rozbehnuté projekty, vylepšovať ich a pomáhať v rozbiehaní nových projektov. Taktiež, mám za úlohu výber hlavného organizátora projektu. Inak povedané som principálom akcií, ktoré organizuje CHEM. Ak máš nápad na akciu alebo by si sa o nich chcel/a dozvedieť viac, neváhaj ma kontaktovať!"

Zuzana D.
Tajomníčka pre koordináciu projektov

"Ahoj! Moje meno je Júlia a momentálne som študentkou odboru biotechnológie. Považujem sa za kreatívnu dušu, ktorá sa rada podieľa na rôznych spoločenských akciách. Okrem toho si nesmierne vážim všetko, čo mi ponúka príležitosť na sebe pracovať. Medzi moje najväčšie záľuby patrí kreslenie/maľovanie, turistika, lukostreľba a tanec."

Júlia K.
Tajomníčka pre akademické záležitosti a podporu študentov

"Ahoj, volám sa Monika a ako tajomníčka pre marketing mám na starosti hlavne to, aby nás ako CHEM bolo vidieť aj z vonku. Propagujem rôzne eventy a akcie, ktoré sa budú konať v najbližšej dobe, spravujem náš Facebook, IG a túto stránku. Pokiaľ by si chcel robiť tiež niečo podobné, kľudne nám napíš a my sa ti ozveme!"

Monika Š.
Tajomníčka pre PR a marketing

"Ahoj, volám sa Tímea a aktuálne študujem na druhom stupni na Ústave informatizácie, automatizácie a matematiky. V združení som už štvrtý rok, pričom doteraz som priložila ruku k rôznym projektom, medzi ktoré patria aj naše beánie. Rozhodla som sa, že v tomto roku chcem pomôcť pre CHEM trošku z iného súdka a preto som sa rozhodla, že sa prihlásim na post tajomníka pre financie. Mojou hlavnou úlohou je spravovať financie združenia, stanovať rozpočet pre akademický rok a taktiež riešiť granty vo fáze získavania financií. Vo voľnom čase rada chodím do prírody načerpať energiu, kam so sebou často beriem aj mojich dvoch psov. Keď nájdem čas nazvyš, rada siahnem aj po dobrej knihe alebo upečiem niečo sladké."

Tímea M.
Tajomníčka pre financie