Predsedníctvo CHEM

"Ahoj, ako predseda CHEMu sa snažím vytvárať víziu združenia a pripomínať naše "prečo?" Spolu s predsedníctvom pripravujeme strategický plán na každý rok, aby si aktivity, ktoré pripravujeme našli cestu ku všetkým študentom a páčili sa vám, no zároveň aby sme si užili ich prípravu a naučili sa pri tom niečo, čo nám dá dlhodobý prínos do osobného aj pracovného života."

Marek W.
Predseda

"Ahoj, volám sa Marek a som podpredseda v našom študentskom spolku CHEM. Mojou úlohou je pomáhať nášmu predsedovi s jeho povinnosťami. Hlavne sa zameriavam na členov nášho spolku a pripravujem stretnutia."

Marek K.
Podpredseda

"Ahoj! Volám sa Zuz a som tajomníčka pre koordináciu projektov. Mojou úlohou je dohliadať na všetky rozbehnuté projekty, vylepšovať ich a pomáhať v rozbiehaní nových projektov. Taktiež, mám za úlohu výber hlavného organizátora projektu. Inak povedané som principálom akcií, ktoré organizuje CHEM. Ak máš nápad na akciu alebo by si sa o nich chcel/a dozvedieť viac, neváhaj ma kontaktovať!"

Zuzana D.
Tajomníčka pre koordináciu projektov

"Ahoj! Moje meno je Kristína a som tajomníčkou pre podporu študentov a akademické záležitosti. Mojou hlavnou snahou je prezentovať a riešiť problémy, ktoré majú študenti. Ako predsedníčka študentskej časti akademického senátu som v priamom kontakte s vedením, čiže dokážem tieto problémy adresovať anonymne a pomerne rýchlo. Okrem toho sa zameriavam aj na pomoc pre prvákov, prenájom skriniek alebo predaj merchu. Jednoducho povedané, snažím sa robiť všetko preto, aby som študentom uľahčila život na fakulte. To znamená, ak máte akýkoľvek problém, neváhajte ma kontaktovať!"

Kristína S.
Tajomníčka pre akademické záležitosti a podporu študentov

"Ahoj, volám sa Monika a ako tajomníčka pre marketing mám na starosti hlavne to, aby nás ako CHEM bolo vidieť aj z vonku. Propagujem rôzne eventy a akcie, ktoré sa budú konať v najbližšej dobe, spravujem náš Facebook, IG a túto stránku. Pokiaľ by si chcel robiť tiež niečo podobné, kľudne nám napíš a my sa ti ozveme!"

Monika Š.
Tajomníčka pre PR a marketing

"Ahoj, volám sa Attila a som tajomníkov pre financie. Mojou úlohou je to aby sme mali poriadok vo financiách nášho spolku. To zahŕňa vystavovanie faktúr, riešenie grantov vo fáze získavania financií, stanovovanie rozpočtu na akademický rok a mnoho ďaľšieho."

Attila M.
Tajomník pre financie

Design your own web page with Mobirise